BABOR näohoolitsuste eri 6.-8.12

BABOR sära andev näohoolitsus Perfect Glow iluampulliga

60 min 60 €

Hoolitsus algab näo, kaela ning dekoltee puhastusega, milleks kasutame maailmakuulsat Hy-ÖL puhastusõli. Kanname õli masseerides näole, kaelale ja dekolteele, peale mõnda korda masseerimist lisame kogu piirkonnale nahatüübiga sobiva PhytoActive'i- Sensitive, Hydro Base, Combination või Reactivating. Emulgeerime veega ning masseerime veelkord nägu, kaela ning dekolteed. Seejärel puhastame kõik piirkonnad sooja rätikuga.

Järgmisena kanname näole, kaelale ning dekolteele Enzyme Peel ensüümkoorija, mille abil eemaldame naha pinnalt surnud naharakud. 

Absoluutseks kirsiks tordil on maailmakuulus BABORi Perfect Glow ilumapull, mis niisutab nahka sügavuti, jättes selle nooruslikult kaunilt säravaks. Imendame kogu ampulli sisu näole, kaelale ning dekolteele.

Lõpetuseks kanname nahale külluslikult niisutava Skinovage Moisturizing Foam Maks vahumaski.

BABOR Stress Control nahka rahustav ja trimmiv iluhoolitsus

75 min 70 €

Tõhususest pakatav, punetusi vähendav, nahka rahustava  ning trimmiva toimega BABORi iluhoolitsus Stress Controll iluampullidega.

Hoolitsus algab näo, kaela ning dekoltee puhastusega, milleks kasutame maailmakuulsat Hy-ÖL puhastusõli. Kanname õli masseerides näole, kaelale ja dekolteele, peale mõnda korda masseerimist lisame kogu piirkonnale nahatüübiga sobiva PhytoActive'i- Sensitive, Hydro Base, Combination või Reactivating. Emulgeerime veega ning masseerime veelkord nägu, kaela ning dekolteed. Seejärel puhastame kõik piirkonnad sooja rätikuga, lõpetuseks teeme külma kompressi.

Järgmise etapina kanname näole Detox kummimaski- segame maski veega nagu klassikalise kummimaski, kanname maski (kiirelt) nahale ning laseme mõjuda 15min. Samal ajal teeme kliendile lõõgastuseks pea- ja kaelamassaaži.

Eemaldame Detox kummimaski ning kanname nahale kogu Stress Controll iluampulli sisu, mille imendame näole, kaelale ning dekolteele. Järgmise sammuna järgneb 10-minutiline massaaž Skinovage Calming Cream'iga.

Eelviimase sammuna segame tõhusaks maskiks kokku Stress Control iluampulli ning Comfort Cream Maski, mida hoiame peal 15min. Maski mõju ajal saab klient nautida käte ja jalgade massaaži.

Lõpetuseks kirsina tordil viimistleme näo, kaela ning dekoltee Skinovage Calming Creamiga ning silmaümbruse eest hoolitseme Dr. BABOR päevase silmakreemiga.

Tulemuseks on koheselt kaunim ja ühtlase jume, punetused on oluliselt vähenenud, nahk nooruslikult särav!

 

BABOR Grand Cru luksuslik noorendav iluhoolitsus roosiampulliga

90 min 80 €

See energiast pakatav, roositeemaline iluhoolitsus algab tervitusrituaaliga- asetame näole rahustava, sooja kompressrätiku, mis on immutatud BABOR Rose Toning Essence roositoonikuga. Võtame kliendi pea oma kätele ning kiigutame seda õrnalt, vabastades pinged ning lõõgastades kaelapiirkonda.

Puhastame näo, kaela ning dekolteepiirkonna Gentle Cleansing Milk puhastuspiimaga, mis aitab nahal maksimaalselt omastada hoolitsuse käigus peale kantavate toodete toimeaineid. Seejärel kanname taas nahale Rose Toning Essence roositooniku, mis parandab naha loomulikku kaitsebarjääri ning annab värske jume.

BABOR Rich Vitalizing Mask stimuleerib aktiivselt nahka enne Enzyme Cleanser enüümkoorimist, mille emulgeerime roositoonikuga.  Ensüümkoorija ning roositooniku koosmõjul eemaldame naha pinnalt surnud naharakud.

Nüüd on aeg hoolitsuse tipphetkeks- BABOR Grand Cru The Rose iluampulliks! Selle damaskuseroosi ekstraktiga seerumi imendame õrnalt näole, kaelale ning dekolteele, tulemuseks koheselt vähenenud kortsukesed. Järgnev BABOR Lift Touch Massage noorusliku jume andva roosiekstrakti sisaldusega Rejuvenating Face Oil näoõliga stimuleerib erilisi rõhupunkte, et sügavuti lõõgastada näolihaseid ning aitab tuua esile särava jume.  Õrna silmapiirkonna eest hoolitseme Vitalizing Eye Cream silmakreemiga.

Hoolitsusele paneb imelise punkti spetsiaalselt selleks hoolitsuseks loodud luksuslik The Grand Cru Ultimate Rejuvenating and Anti-Wrinkle fliismask. See siluv, damaskuseroosi ekstraktiga immutatud fliismask vähendab silmnähtavalt kortsukesi ning joonekesi. Hüaluroonhape niisutab sügavuti, samal ajal kui argaania õli hooldab nahka, jättes selle pehmeks ja elastseks.

Babor

 

Broneeri hoolitsused: info@gospa.ee või tel 45 50 003

Kinkekaart e-poest Read reviews
Saabumine
...
...
Lahkumine
...
...
Broneeri puhkus
Alati parimad pakkumised