Beebiklubi ajakava

09.11

Kell 18:00 Beebi jooga koos lapsevanemaga Maarja-Liisi juhendamisel. Beebi joogasse ja juturingi ootame vanemaid koos beebidega, vanuses kuni aasta.  See on hea võimalus kohtuda teiste vanemate ja beebidega, jagada rõõme, muresid ning liikuda ja lõdvestuda. Hea võimalus beebiga koos lõõgastumiseks.

10.11

Kell  09:00 Beebide ujutamine Irene juhendamisel. Beebid õpivad vee peal püsimist, selili ja kõhuli liikumist ning sukeldumist.

Kell 15.00  Karita Mikko loeng   „Peredünaamika“. Lapse sünd on pereelu suursündmus. On loomulik, et see toob kaasa ka muutused lähedastes suhetes. Selleks, et lapse sünni mõju paarisuhtele oleks suuremat lähedust loov, ühendustunnet tekitav, on hea nii raseduse ajal kui sünnitusjärgselt koguda teadmisi ja oskusi, kuidas hoida ja kasvatada oma suhet. Töötoas räägime lapse sünni mõjust paarisuhtele, õpime selgeks mõned käitumisreeglid ja teeme harjutusi, mis aitavad igapäevases elus oma partneriga suuremat lähedust kogeda.

Kell 17.00 BabyCool püreede degusteerimine. Saaremaised mahedad ja kohalikust toorainest beebipüreed.

11.11

Kell 10.00 Beebide ujutamine Irene juhendamisel. Beebid õpivad vee peal püsimist, selili ja kõhuli liikumist ning sukeldumist.

Kinkekaart e-poest Read reviews
Saabumine
...
...
Lahkumine
...
...
Broneeri puhkus
Parim pakkumine on alati otse hotellist broneerides