Toetame SOS Lastekülade lapsi

GOSPA restorani külaline saab nüüd head teha, sest igast lastemenüüst tellitud toidust läheb 10 senti SOS Lasteküla Eesti ühingule.

GOSPA jaoks on lapsed väga tähtsad ning soovime, et ka need lapsed, kelle valikuvõimalused ehk ei ole nii mitmekülgsed, saaksid iga päev naeratada ning olla lihtsalt rõõmsad oma argipäeva askeldustes.

Eestis on tänaseks kolm SOS Lasteküla (Keilas, Põltsamaal ja Narva-Jõesuus), kus kasvatajate asemel kasvatavad lapsi SOS perevanemad. Tänaseks elab lastekülade 21 peremajas SOS perevanemate hoole all kokku 150 vanemliku hooleta jäänud last, neist noorim on vaid 3-kuune! SOS emad ja SOS isad elavad koos lastega nagu päris perekonnas. Ühes peres on tavaliselt kuni 6 last. Bioloogilised õed-vennad jäävad kokku ehk elavad samas peres. Lisaks tegeletakse veel mitme toetava tegevusega, mille kohta on lähemat infot võimalik lugeda siit.

Kati (6a.):“ Tulin SOS Keila Lastekülla eelmisel talvel. Minu uus ema SOS-is imestas, et miks ma esimestel päevadel läksin igal õhtul jope ja mütsiga magama. Aga ma kartsin, sest ma ei teadnud kunagi, millal mind öösel kodust välja aetakse ja ma pean jälle läbi metsa naabrite juurde jooksma. Varsti hakkasin uskuma, et see hirmus aeg on nüüd läbi ja võin igal öösel rahulikult magada.“

Igast väiksest heateost sünnib kokku midagi suurt! Tehkem head, sest iga heategu jõuab kord heateo tegijani tagasi...

Kinkekaart e-poest Read reviews
Saabumine
...
...
Lahkumine
...
...
Broneeri puhkus
Alati parimad pakkumised